// proč my?

Váš partner pro inovace

Vývoj není o využití pouze jedné technologie, ale o schopnosti navrhnout možná řešení za využití několika technologií, jejich otestování, a vybrání vhodné varianty k následné realizaci.

Máme za sebou široké spektrum projektů, od IoT přes využívání optického vlákna k měření detonační rychlosti až po kompletní návrh a výrobu výdejních automatů vody, včetně obslužné aplikace a platebního portálů.

Ozvěte se nám s problémem, který řešíte a pomůžeme Vám přijít s řešením. 

Máme tým expertů

V našem týmu máme experty na různé problematiky, se kterými pracujeme podle aktuální potřeby projektu. Neděláme univerzální návrhy, ale specifická zařízení schopná řešit specifické požadavky.

My také vyrábíme

Díky vlastním produktům víme, co taková výroba obnáší. Můžeme Vám být partnerem od prvního návrhu až po sériovou výrobu, stejně tak Vám pomoct s automatizací výrobního procesu.

+
Aktivních projektů
+
Realizací
+
vývojářů
+
let na trhu
// reference

Vybrané spolupráce

OZM Research s.r.o.
Vývoj SW
Návrh přístroje sloužícího pro měření detonační rychlosti, rázových vln a dalších parametrů detonace pomocí několika sond s optickými vlákny spolu s nepřetržitým záznamem intenzity světelného signálu.
AELER TECHNOLOGIES
Vývoj SW & HW
Spolupráce na vývoji zařízení, které sleduje informace kontejneru. Zařízení musí být schopno přejít do režimu nižší spotřeby a data odesílat prostřednictvím LTE do cloudového systému Amazon.
Emilia Clarke
FILTERMAC s.r.o.
Vývoj HW & SW
Vývoj komplexního řešení pro inteligentní automat na vodu. Řešení se skládá ze 3 hlavních částí - hlavní elektronika ovládající vodní ventily, QR čtečky a vodoměr. Mobilní aplikace na iOS a Android a virtuální privátní server s databázi statistik a uživatelských informací.
Emilia Clarke
TESLUX Lighting s.r.o.
Integrační partner
Projekt řízeného osvětlení Prazdroje v privátní LoRaWAN síti sestávajícího z dodávky hardware prvků a jejich instalace.
INSTAR ITS Ostrava, a.s.
Integrační partner
Pro firmu Instar ITS a jejich platformu veřejného osvětlení H-Smart jsme dodávali aktory pro chytré veřejné osvětlení, které byly instalovány v Praze.
AmiNet
Integrační partner
Spolupráce na dálkových odečtech energií skrze M-Bus sběrnici s upraveným chováním převodníku na míru.
Cleverlance Enterprise Solutions s.r.o.
Integrační partner
Se společností Cleverlance jsme realizovali projekt dálkových odečtů energií v závodu na zpracování jílu. Součástí projektu bylo vytvoření ostrovní LoRaWAN sítě a serverová správa zařízení včetně LoRa gatewaye.
Zpt Vigantice spol.s r.o.
Vývoj SW
Návrh, vývoj a údržba dílčích SW modulů serverového řešení komunikačního systému založeného na Linuxu spolu s webovým administrátorským rozhraním pro konfiguraci celého systému.
a